התקנה מצלמות אבטחה

חברת ''לקס מערכות'' מתמחה לא רק במכירת מצלמות, אלא גם התקנה והגדרת מערכת. ניתן להזמין שירותי התקנת מצלמות מעקב, גם אם הציוד אינו נרכש אצלינו.
פעילות תקינה של מצלמות, תלויה בהתקנה איכותית. התקנת מצלמות יכולה להתבצע על ידי אנשי מקצוע ועל ידי לקוחות עצמם.
התקנת מצלמות במעגל סגור - היא עבודה הדורשת נתונים טכניים ומיומנויות מעשיות. לא לכולם יש את המאפיינים האלה, ולכן אנו תמיד ממליצים לפנות לקבלת שירות אצל מיקצוען. בנוסף, המחיר של ההתקנה אינו גבוה והוא נגיש לרוב האוכלוסייה.
המחיר של התקנת מצלמות אבטחה תלוי בסוג וגודל האובייקט ומספר מצלמות.
אז אם אתה כבר החלטת להשקיע בביטחונך ובטיחותם של חפצים אישיים, לא לחסוך על שירותיו של מומחה. רק כך ניתן ליצור ביטחון ב 100 אחוז. יתר על כן ההתקנה של מחירי ציוד הם מאוד סבירים.
לאנשי המקצוע שלנו יש ניסיון רב בהתקנת מצלמות אבטחה באתרים שונים.
שירותי ההתקנה שלנו עבור מצלמות אבטחה מורכבים מכמה סוגים:
"התקנת מצלמות מעקב HD
"התקנת מצלמות PTZ 
"התקנת מצלמות IP 
"התקנת מצלמות מעקב ברחוב
"הגדרת מצלמות אבטחה אלחוטיות
"התקנת מצלמות במעגל סגור ללא עדשה
"התקנה של מצלמות טלוויזיה במעגל סגור עם זום
"התקנת מצלמות במעגל סגור
"התקנת מצלמות כיפה 
"התקנת מצלמות במעגל סגור" יום / לילה "
"התקנת מצלמות אבטחה מיניאטורי
מבחינתנו, אתם יכולים ליישם מגוון רחב של משימות עבור ההתקנה של מצלמות וידאו. התקנה איכותית של מצלמות אבטחה מספקים מעקב וידאו רצוף באמת של האובייקט המוגן.
גלה את עלות ההתקנה של מצלמות אבטחה בחברת ''לקס מערכות'' טל' 0533033085. המחיר של התקנת מצלמות אבטחה תלוי בסוג של האובייקט ואת מספר המצלמות. אנו מציעים את הפתרון האופטימלי עבור ההתקנה במתקן שלך.
ניתן להזמין את ההתקנה של מצלמות אבטחה מיצרנים שונים: עדויות, Linovision, חיטרון, סמסונג, פנסוניק, נובוס, OPTEX, InterVision, אטיס, Smartec, Arecont החזון, Axis, חזון היי-טק, Avtech, HIKVISION, CNB , STS, KT & C, LAICE, Optivision, Qtum, Sunell Viatec, Z-, DV, Brickcom, Dahua, Lightwell ועוד רבים אחרים. המומחים שלנו מכירים את הניואנסים בהתקנת כל דגם מצלמה.
אנו מתקינים מצלמות אשר הוכיחו אמינות. אנו מבצעים הזמנות במהירות לרכישה והתקנת מצלמות מעקב וידאו. אם עדיין לא הבנת איך להתקין מצלמות מעקב משלך, אנחנו יכולים לספק לך עצות בנושא זה, כמו גם לעזור להתקין במהירות את כל הציוד.

התקנה מערכת אינטרקום

אנו חיים בעולם  של המאה ה -21 ושל המכשירים המודרניים הרבים, אשר נתנו לנו את הטכנולוגיה. מערכת אינטרקום היא פשוטה ובאותו הזמן אחד המכשירים הפונקציונליים ביותר. היום אינטרקום בגלל מחירים הנמוכים, המוכנים להפוך במהירות לאחד המאפיינים העיקריים של בית מודרני.

הגדרת אינטרקום מאפשר לך לקבוע מי מקבל גישה לדלת הקדמית שלך ועושה הגנה בטוחה מפני פריצה. המערכת מאפשרת למנוע כניסה בלתי מורשה לשטח.

בטיחות ונוחות - אחת המטרות העיקריות של התקנת אינטרקום, לראות או לשמוע מי עומד ליד דלת הכניסה לפני מתן גישת מבקר.

תקשורת מרחוק עם אדם ליד דלת הכניסה, תחסוך לך את הצורך לעזוב את עסקיהם כדי לפתוח את הדלת או ללכת ברחוב כדי לבדוק מי בא אליכם.

אם אתם מחפשים דרך פשוטה ובטוחה כדי לתקשר עם מבקרים אל דלת הכניסה - מערכת אינטרקום הוא הפתרון עבורכם!

התקנה מערכת אזעקה

התקנת אזעקה בבית דורש תשומת לב למספר גורמים כגון גודל של שטח הבית, מיקומו של אספקת הכוח והאפשרות של רפידות חיווט בנוסף אפשרות התקנה סמויה של אזעקה. לכן כדי רצוי להתחיל לתכנן תוכנית ההתקנה בעת בניית בית. אם הדבר אינו אפשרי, יש מערכות אלחוטיות, אשר נותנות את האופציה להתקין מערכת ללא נזק בתוך הבית/עסק.
התקנת אזעקה בבית יש מאפיינים משלה, תלוי איזה סוג של מערכת ישמש: קווי או אלחוטי. 
התקנת מערכת אלחוטית
- לוח בקרת מערכת אבטחה אלחוטית. מכשיר זה, המשלב את כל האלמנטים לתוך מערכת אחת, ושולט בכל אחד מהם. זה מקבל מידע מהחיישנים ומייצר אזעקה לתקשורת. עבור מערכות אלחוטיות לא ממש משנה היכן למקם אותם. ישנם 3 תנאים להצבת הלוח באתר: עוצמת קליטה טובה לתקשורת עם מכשירים אחרים, בנוכחות חשמל, סודיות והגנה מפני עיניים חטטניות. 
- החיישנים צריכים להיות ממוקמים באזורים, כך שהם יכולים לשלוט על שטח גדול. בנוסף, החשיבות בהסדר תלוי בסוג של חיישנים. לדוגמא: החיישנים חייבים להיות מסודרים בצורה כזאת כי סוללת ההחלפה אינה קשה, גלאי אינפרא אדומים פסיביים רגישים מפני שמש, יש להקפיד כי שום דבר מוסתיר סקירת חיישן,  מיקום חיישן אלחוטי חייב לתאים לסוללות הרגישות לטמפרטורות נמוכות, ולכן הם צריכים להיות ממוקמים בחדרים מחוממים או להשקיע על חיישן עם סוללה מיועדת לטמפרטורה נמוכה. 
התקנת מערכת קווית
לתוכן מערכות אזעקת קוויות / מערכות חוטית כולל קופסת חיווט לחיבור אלמנטים, אז אם אתה צריך לתכנן את מיקומם של המכשירים, צריך להיתחשב בגורם זה. כדי לבצע את חיווט ברמה הטובה ביותר בשביל  שתיגרום לאזעקה להיות בלתי נראית ולמנוע השבתתו ידי חיתוך החוטים. כבלים עבור אזעקה צריכים להיות ממוקמים לפחות 20 סנטימטרים מן הכח. לוח הבקרה, חיישני האור ואזעקת קול מערכות קוויות מסודרים באותו אופן כמו עבור מערכות אלחוטיות המבוססות על הגודל והגיאומטריה של המרחב. קיימות שתי שיטות של בקרת גישה: באמצעות מקשי מקלדת או מפתח. המקלדת והמכשיר עבור המפתח מגע צריך להיות ממוקם קרוב ככל האפשר אל היציאה, כך שאתה יכול בהקדם האפשרי להסיר את האובייקט מן ההגנה, כדי למנוע אזעקות שווא. ללא קשר לסוג של המערכת, לאחר חיבור חיישן ללוח הבקרה כדי לתכנת, כל חיישן.