בית חכם

חברת SwitchBee פיתחה פיתרון בית חכם המורכב ממגוון רחב של מוצרים שמאפשרים לשלוט על רשת החשמל בבית בצורה נוחה ויעילה, מכל מקום בעולם ובכל זמן, באמצעות הסמארטפון או הטאבלט וגם באמצעות מגע ידני.
בכל המוצרים הושקעו משאבים רבים וחשיבה מעמיקה על מנת להקפיד על איכות, פונקציונאליות ועיצוב ייחודי.
בין המוצרים ניתן למצוא מתגי תאורה, מתגים לדוד חשמל, מתגי תריסים, שקעים חכמים, מתגי מדבקה מחליפים ועוד. כל אלו מגיעים במגוון רחב של סגנונות ועיצובים מרהיבים, המשדרגים את המתגים הקיימים ומעניקים לבית מראה יוקרתי וחדשני.
SwitchBee היא פלטפורמה מקיפה הכוללת מרכז שליטה (מערכת מרכזית), מכשירי קצה (מתגים ושקעים) ואפליקציה המבצעת פעולות באמצעות שרת מאובטח בטכנולוגיית ענן. כל מתג בבית הקיים או החדש יכול להפוך למתג חכם באמצעות התקנה של המודול החכם של סוויצ'בי והמסגרת הדקורטיבית. חיבור המודול והמתג כולו אורך ב- 5 דקות בקלות רבה ובאמצעות חיבור מהיר של שניים או שלושה חוטים למודול בעזרת הוראות הרכבה פשוטות, שמתבצעות באמצעות מברג ביתי בלבד. במקביל מחברים את המערכת המרכזית לרשת האינטרנט הביתית. המערכת שולטת באמצעות שידור בתדר רדיו על כל היחידות החכמות המקושרות אליה וברגע שניתנת פקודה באמצעות האפליקציה, המכשיר הסלולרי מעביר את ההוראה אל היחידה המרכזית באמצעות רשת ה- WiFi או באמצעות רשת הסלולר (LTE / 3G) על פי המיקום בו נמצא המכשיר הסלולרי. חשוב לציין כי גם במקרה של תקלה במערכת המרכזית (נדיר), כל המתגים בבית ממשיכים לעבוד כרגיל בהפעלה ידנית.
עם המערכת החכמה של SwitchBee אפשר לשלוט על כל רשת החשמל בביתתאורהתריסיםשקעיםדימרים ואפילו מכשירים חשמליים – כולם ניתנים לשליטה על ידי האפליקציה שלנו.

 

 

 


 

תאורה – ניתן להפוך את כל מתגי התאורה לחכמיםגם מתגי דימר (עמעם).

תריסים – מתגי התריסים החכמים מאפשרים לשלוט על פתיחת וסגירת התריס ואף על אחוזי פתיחה סגירה מסוימים.

שקעים – השקעים החכמים של SwitchBee מאפשרים לשלוט על ניתוק או חיבור החשמל אליהם מרחוק.

מכשירים חשמליים ומזגנים –ניתן לחבר כל מכשיר חשמלי לשקע חכם וכך לשלוט על הכיבוי וההדלקה שלו מרחוק.

הפונקציונליות החכמה של SwitchBee מאפשרת לבנות באופן אינטואיטיבי ממשק ניהול אישי. כמו כן, ניתן לערוך מראש תכניות קבועות לסיטואציות שונות בחיי היומיום: צפייה בסרט רומנטי בסלון, הכנת הילדים לשינה, אירוח חברים בגינה ועוד.
בתכניות אלה ניתן לשלב את כל רכיבי הבית החכם – מאור, מכשירי חשמל, חדרים שונים, תזמון מראש ואף תרחישים מורכבים – הכל כדי לענות באופן חכם ומיטבי על הצרכים שלכם.
גמישות היא המפתח להפיכת הבית שלך לבית חכם באמת.
פתרון הבית החכם של SwitchBee הוא בטוח, מאובטח ומצטיין. הודות לטכנולוגיה הייחודית שלנו, צריכת האנרגיה של המערכת היא נמוכה במיוחד, מכיוון שחשמל נצרך רק בעת ביצוע הפעולה, ולא באופן שוטף.

במערכת קיים מצב נעילה, שנועד למנוע תפעול מקרי – מתוך חוסר תשומת לב או על ידי ילדים קטנים. מצב נעילה זה יכול להיות מופעל גם מרחוק.
אשר לקרינה הנפלטת מחלקיה השונים של המערכת, היא דומה בעוצמתה לזו של השלט שעל צרור מפתחות המכונית.
בין אם אתם לקראת שיפוץ מקיף של הבית, או שאתם רק רוצים להפוך את הבית לבית חכם ונוח יותר, הפתרון החכם של SwitchBee הוא זמין, מציאותי ונגיש – במחיר הוגן.

הודות לעיצוב החדשני ולטכנולוגיה הייחודית של SwitchBee, ניתן לחסוך משמעותית בהוצאות ההתקנה (סעיף שחברות פחות חדשניות 'שוכחות' לציין).

מגוון המוצרים והחבילות של SwitchBee מאפשר לכם להפוך את ביתכם לבית חכם באופן הדרגתי או בבת אחת, בהוצאה שלא תעלה על כמה מאות דולרים.

 

קטלוג מוצרים